| Profil | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja zespołu
Autor Wiadomość
Seaniel 
Mistrz Zakonu Feniksa

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   Rekrutacja zespołu

Tworze ten temat, ponieważ wiem, że nie jestem zbyt oryginalny w swoim marzeniu i każdy kiedyś, choć przez chwile myślał o stworzeniu swojego własnego „świata”. Każdy kiedyś miał do czynienia z jakąś fantastyką pisaną, czy ekranizowaną, grał w jakąś grę, w której wiele rzeczy widziałby inaczej. Jednak niejednokrotnie brakowało umiejętności, czasu, żeby zrobić coś samemu.

Jednak ten projekt daje szanse na realne stworzenie czegoś takiego, czegoś wielkiego, czegoś ambitnego, może nie zupełnie samemu, ale wspólnie z innymi ludźmi, dodatkowo świetnie się razem bawiąc.

Nie jest to projekt, jak wiele podobnych, który byłby jedynie odległą fantazją dopiero rodzącą się w głowach swoich twórców. To się już w tym momencie dzieje, już w tym momencie ukończone są fundamenty i budowane ściany, to jest coś, czego można już dotknąć, ale nadal jest jeszcze coś do zrobienia, coś w czym możesz mieć swój udział.

Pracując nad tym projektem ponad rok przekonałem się, że to co początkowo mogło wydawać się mission impossible, jest możliwe i wykonalne, nawet bez armii ludzi i milionów w kieszeni i mimo, że mi również niekiedy brakowało zdolności i czasu to z tym wszystkim można sobie poradzić, tak naprawdę wystarczy jedynie chcieć.

Dlatego niezależnie od tego, co potrafisz i ile masz czasu, jeśli tylko masz chęci i chcesz coś zrobić, masz marzenie podobne do mojego to jesteś osobą, jakiej szukam, więc jeśli jeszcze się zastanawiasz to daj mi znać, porozmawiamy, zastanowimy się razem.

Możesz odezwać się w tym temacie, wysłać mi prywatną wiadomość, albo maila, lub złapać mnie na gg - wszystko jedno. Resztę zostaw mi.

Zbychu 
Podróżnik

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

pisz na maila albo pm :)

Morsay 
Rycerz Zakonu Feniksa

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Ja też jestem chętny do pomocy :)

Tadziers 
Rycerz Zakonu Feniksa
WarLord

Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Odezwij się na gg jak będziesz mieć chwilę. Z początku mógłbym pomóc w ramach testera, bo troche projektów mam do zrobienia, ale w wakacje jakbyś chciał to jakiś model w blenderze można trzasnąć, animacje do niego, czy troche kodu popisać (w zależności w czym tworzysz) :D i oczywiście czy dopuścisz obcego do źródeł :>

xPain666 
Podróżnik

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2015   

Dzień dobry ;) Vet namówiła mnie (w sumie nawet nie musiała) żebym się tutaj coś zaangażował :) Mogę testować grę, ale też pisać jakieś dialogi/opisy, jeśli zajdzie potrzeba. Zarówno Vet jak i Epon mnie znają, więc mogą ocenić czy się nadaję do tej roboty :P

Seaniel 
Mistrz Zakonu Feniksa

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2015   

Cześć, witaj, odezwę się na gg, do ciebie :) .

Odpowiedz do tematu